Фіналісти 2016

Знайомимося із кращими мозкознавцями країни!

 

Дар'я Барбаш
(Вінниця)

Навчається у 11 класі Фізико-математичної гімназії міста Вінниця, захоплюється біологією, любить мандрувати, цікавиться живописом і навіть малює сама. В майбутньому планує поступити до університету та займатися біотехнологією.

Вероніка Федишин
(Львів)

Вчиться у 11 класі школи №17 м. Львів, протягом багатьох років захоплюється біологією, неодноразово брала участь у біологічних олімпіадах. Поза навчанням займається йогою та живописом.

Сергій Костелей
(Івано-Франківськ)

Навчається у 10 класі Української гімназії м.Івано-Франківськ (де, до речі, навчалася переможниця Нейроконкурсу 2013 року Ірина Репетило). Цікавиться біологією та хімією, у майбутньому планує стати лікарем. Захоплюється віршуванням та іншими творчими напрямками.

Максим Ніколаєнко
(Чернігів)

Вчиться у 10 класі школи №30 м. Чернігів. Улюблені предмети - біологія, хімія, англійська мова. Планує стати лікарем. Грає на гітарі, захоплюється шахами та любить читати книги.

Юлія Орлова
(Запоріжжя)

Учениця 10 класу Запорізького багатопрофільного ліцею. Успішно бере участь у олімпіадах з фізики, біології, математики та екології, а також в роботі Малої академії наук. По закінченні школи планує поступити в університет та займатися біоінформатикою або біофізикою.

Яна Поповська
(Маріуполь)

Навчається у 11 класі ліцею міста Маріуполь. З 9 класу цікавиться біологією, бере участь у олімпіадах, читає багато біологічної літератури. Планує поступити у медичний університет та стати лікарем.

Анастасія Цимбалюк
(Луцьк)

Вчиться у 10 класі гімназії імені Василя Сухомлинського м. Луцьк. У житті цікавиться багатьма речима, але головне - це біологія.