Фіналісти 2017

Знайомимося із кращими мозкознавцями країни!

 

Юлія Орлова
(Запоріжжя)

Займається біологією та фізикою. Була участником програми-обміну. У майбутньому мрію займатися наукою та поступити до Київського національного університету. Вважає, що нейронаука - це одна з найперспективніших галузей на цей час, до того ж вона є дуже цікавою та захоплючею. "Якщо я маю можливість вчити щось цікаве та застосовувати свої знання вже зараз, чому б не спробувати? :)" - каже Юлія.

Лада Ісакова
(Київ)

Цікавиться біологією, особливо такими галузями як молекулярна біологія, нейрофізіологія та еволюція. Учасник біологічних турнірів, олімпіад та конкурсів наукових робіт. Планує в подальшому всупити на біологічний факультет. У вільний час малює.

Марко Шийка
(Івано-Франківськ)

Захоплюється музикою, грою на скрипці, фортепіано та гітарі. Займається плаванням та гірськолижним спортом. Успішно займається дослідницькою роботою в Малій академії наук в секціях медицини та англійської мови. Мріє стати науковцем в галузі медицини.
"Я вирішив взяти участь в нейроконкурсі тому, що це чудова нагода зануритися в одну з найцікавіших медичних наук. :)" - каже Марко.

Діана Нечепуренко
(Київ)

Навчається в 11 класі. Олімпіадниця, має високі результати з біології та  фізики, а також займається дослідженнями у МАН. Крім цього, пише порівняльну критику на художні твори; любить однаково як наукову, так і художню літературу.
Планує вступити на біологічний факультет КНУ, а потім присвятити наукову роботу вивченню патологій мозку та способам вирішення проблем, пов'язаних з його пошкодженнями.
Змагатися в Нейроконкурсі вирішила аби взяти реванш за минулорічний результат. А вперше приймала участь в Нейроконкурсі ще в 8 класі на 4 етапі Всеукраїнської олімпіади з біології 2014 року.

Олександра Левченко
(Київ)

"Я навчаюся в Києві в 11 класі гімназії біотехнологій №177. Хочу пов'зати своє життя з наукою, тому активно беру участь у різних олімпіадах, конкурсах, відвідую конференції та лекції.  Вивчаю німецьку й маю відмінні знання з англійської мови."

Давид Корягін
(Київ)

Навчається у 9 класі Київської інженерної гімназії. Цікавиться астрономією та біологією, любить читати наукову літературу. У майбутньому планує стати хірургом.
"Участь у нейроконкурсі вирішив взяти, щоб спробувати себе у цьому напрямку, та зрозумів, що це для мене дуже цікаво."

Максим Ніколаєнко
(Чернігів)

З 8 класу успішно приймає участь в олімпіадах з біології та хімії. Любить читати  зарубіжну літературу та грати на гітарі. В майбутньому планує стати лікарем.

Анастасія Цимбалюк
(Луцьк)

Цікавиться різними сферами біології, сучасними науковими відкриттями, а також вивченням іноземних мов.

Ігор Польський
(Київ)

Цікавиться біологією, а тому вирішив взяти участь у Нейроконкурсі. Також любить фізику, математику, гарні книги та анонімність.

Яна Романенко
(Луцьк)

"Обожнюю подорожі, книги, музику і танці. Але хобі може бути багато, а справжнє моє захоплення – це біологія. Я мрію стати лікарем, можливо, нейрохірургом. Цей конкурс є чудовою можливістю спробувати свої сили і поглибити знання у цій галузі."