Фіналісти 2018

Кращі мозкознавці україни 2018!

 

Лада Ісакова
(Київ)

Цікавиться біологією, бере участь у олімпіадах та турнірах. Найбільш складними, а тому цікавими, вважає нейронауки та молекулярну біологію. Хоче краще розуміти, як працюють і як влаштовані різноманітні системи в природі, зокрема такі складні як наш мозок.

Вікторія Мамойлик
(Бровари)

З 12 років захоплюється біологією. Особливо цікавиться молекулярною біологією та генетикою, а також нейрофізіологією. У майбутньому планує стати дослідницею та вивчати мозок - унікальну структуру нашого організму.

Анастасія Морозова
(Київ)

Любить вивчати іноземні мови, дізнаватися про культури інших країн та читати гарні книжки, але головною пристрастю залишається біологія людини. Це й спонукає брати участь в олімпіадах та писати роботи на МАН, та, врешті решт, привело на Нейроконкурс. У майбутньому планує займатися науковою біологією та вивчати  патології головного мозку.

Олексій Музичук
(Коломия)

Багато років бере участь та перемагає у різноманітних конкурсах та олімпіадах, пов‘язаних із природничими науками. У майбутньому планує стати пластичним хірургом. Вважає, що нейронауки є особливо актуальними на теперішній час, через що і вирішив взяти участь у нейроконкурсі.

Ігор Польський
(Київ)

Цікавиться нейронауками

Лілія Сисун
(Петропавлівка, Дніпропетровська обл)

Цікавиться біологією та хімією, призерка обласних олімпіад з біології, член МАН. Любить читати художню та науково-популярну літературу, займається танцями. У майбутньому мріє стати лікарем. Вирішила взяти участь у конкурсі, бо нейронаука для неї є найзагадковішою на найцікавішою наукою. Саме тому хоче присвятити життя вивченню функціонування, дослідженню причин виникнення патологій мозку та допомозі людям боротися з ними.

Марко Шийка
(Івано-Франківськ)

Займається дослідженнями в секціях медицини та англійської мови Малої академії наук, призер Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту в секції медицини 2017 року. Крім цього, займається музикою та спортом, любить читати художню та наукову літературу англійською мовою.