NeuroScience Online

Представляємо перший та найкращий онлайн курс з нейронаук для школярів NeuroScience Online.

У 2023 році стартуємо у вересні-жовтні. Запрошуються старшокласники (9-11 класи). Тривалість курсу - 25 занять, одне заняття на тиждень.

Для реєстрації на курс просимо заповнити форму https://forms.gle/4WzFtXg7EFztQkgi6

Дедлайн реєстрації - 30 вересня.

Після заповнення форми на зазначену електронну адресу надійдуть подальші інструкції. Для доступу до курсу буде створено спеціальний обліковий запис у форматі name@noosphera.org.ua. Якщо після реєстрації ви не отримали листа із інструкціями, перевірте теку зі спамом, аякщо і там нічого нема, зв'яжіться з нами - neuro@noosphera.org.ua

Структура курсу

Курс складається з чотирьох блоків:

  • анатомія нервової системи - головні структури, особливості їхньої будови та зв'язків
  • фізіологія нервових клітин - мембранні струми, електричні потенціали та робота синапсів
  • функціональні системи - як вивчені раніше структури об'єднуються задля виконання важливих функцій: сенсорного сприйняття, контролю рухів, регуляції діяльності внутрішніх органів, формування психічних явищ
  • хвороби нервової системи

Заняття проводяться раз на тиждень на платформі Google Classroom. Учні отримують доступ до навчальних матеріалів: презентацій, відеоматеріалів та ін. До кожного заняття додається тест, виконання якого займатиме 30-40 хвилин. Дедлайн виконання кожного тесту - наступне заняття. Регулярна робота (виконання тестів) є умовою продовження навчання.

Навчання безкоштовне. За результатами учні можуть отримати сертифікати та призи, це залежить від успішності навчання.

Переваги курсу

Проходження нашого курсу дасть вам можливість:

  • дізнатися більше, ніж у підручнику, у тому числі найсвіжіші уявлення про роботу нашого мозку
  • упорядкувати знання та підготуватися до Нейроконкурсу
  • з'ясувати незрозуміле у спілкуванні із кураторами курсу - ученими та викладачами
  • отримати красивий сертифікат (опційно)

Координатор курсу

Андрій Чернінський
кандидат біологічних наук, старший дослідник

Координатор Нейроконкурсу, автор ідеї та куратор курсу. Старший науковий співробітник та завідувач відділу наукової інформації Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця, методист НЦ "Мала академія наук України", викладач природничих дисциплін Київської Школи Економіки. Виконавчий секретар Українського товариства нейронаук. Досліджує зв'язок електричної активності головного мозку та поведінки тварин.

ПАРТНЕРИ

Курс, як і Нейроконкурс, існує за організаційної та фінансової підтримки Українського товариства нейронаук, Малої академії наук України, Наукового товариства Шевченка (США), а також грантів від FENS та IBRO.