Нейроконкурс 2022

Любі юні фанати нейронаук! Незважаючи на скрутні часи, ми вирішили не переривати проведення Нейроконкурсу.

Цогоріч як національний етап, так і міжнародне змагання відбудуться онлайн. Відбірковий етап Українського Нейроконкурсу пройде в суботу 30 квітня в форматі тесту на платформі Google Classroom. Кращі учасники (5-10) будуть запрошені до фінального змагання, яке буде проведене в суботу 7 травня. Переможець фіналу зможе представляти Україну на міжнародному змаганні у липні цього року.

1. Реєстрація

Для реєстрації потрібно заповнити цю форму. Дедлайн - 29 квітня!

Змагання відбудеться на платформі Google Classroom від партнерської громадської організації "Ноосфера". Для цього кожному учаснику буде створено спеціалізований акаунт у домені @noosphera.org.ua. Для доступу до системи необхідно використовувати логін у форматі imya.prizvysche@noosphera.org.ua, пароль та інструкції надійдуть на зазначений у реєстраційній формі мейл. Такі інструкції надходитимуть не моментально, можлива затримка в 1-2 дні. Якщо ви не отримали відповіді протягом тижня, перевірте теку зі спамом або зв'яжіться з організаторами.

Слухачі курсу NeuroScience Online, які мають акаунти @noosphera.org.ua, не повинні реєструвати нові акаунти. Якщо ви реєструвалися на курс, але не пам'ятаєте своїх даних (логін, пароль), напишіть нам.

Із отриманими логіном та паролем потрібно зайти в Google Classroom, де знайти  потрібний клас за кодом acgxfpn. Це матеріали для навчання. Для змагання буде створений окремий клас.

2. Формат завдань

Відбірковий тест складатиметься з двох частин. Частина А міститиме завдання закритого типу ("тести" із вибором правильної відповіді з наведених варіантів). Частина В складатиметься з відкритих завдань - відповідь у форматі кількох слів або речень потрібно написати самостійно. Приклади завдань наведено на цій сторінці. Частина завдань буде українською, частина англійською. За відповіді українською на запитання, сформульовані англійською, оцінка зменшуватиметься навпіл. На виконання завдань буде відведено приблизно 60 хвилин, тест розпочнеться орієнтовно о 12:00 30 квітня (про можливі зміни буде повідомлено додатково).

Фінальне змагання буде складатися із:

  • письмового завдання (розкрити певну тему, написавши півсторінки-сторінку тексту)
  • діагностика пацієнтів (визначити діагноз за описами історії хвороб, відео або іншими матеріалами; дати відповіді на додаткові запитання)
  • нейрогістологія та нейроанатомія (ідентифікація структур на зображеннях, дати відповіді на додаткові питання щодо ідентифікованих структур)
  • фінальні питання-відповіді (одночасна презентація запитань усім учасникам із обмеженим часом на відповідь - 60 секунд)

Формат фінального змагання може бути скоригованим відповідно до технічних можливостей.

Мова проведення фінального змагання - англійська.

Розширені правила.

3. Підготовка

Зареєстровані учасники отримають до 29 квітня включно доступ до матеріалів курсу NeuroScience Online (презентації, посилання на відео та інші навчальні матеріали). Ученими Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця записано цикл навчальних лекцій із основних тем нейронаук. Також на цій сторінці є набір посилань на книги та інші ресурси для підготовки.

4. Контакти та підтримка

Національний координатор - Андрій Чернінський, к.б.н., ст.досл., Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України:

Новини та оперативна інформація по Нейроконкурсу: