Для спонсорів

Український Нейроконкурс шукає спонсорів

Історія Українського Нейроконкурсу налічує більше 10 років. За цей час ми змогли п'ять разів організувати поїздку на міжнародне змагання, започаткували унікальний безкоштовний онлайн курс з нейронаук, створили безкоштовний курс лекцій та онлайн Енциклопедію мозку. Щороку ми підтримуємо кращих мозкознавців корисними сувенірами та призами. У цьому нам помогають партнери та спонсори:

  • Нейроконкурс розпочався у 2012 році як факультативна, але офіційна частина Всеукраїнської олімпіади з біології за сприяння Міністерства освіти та науки України.
  • У 2013 році конкурс було підтримано Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.
  • З 2013 року Нейроконкурс підтримується Національним центром "Мала академія наук України", за фінансової підтримки якої ми мали змогу  (2013, 2016, 2017, 2019) брати участь у Міжнародних змаганнях, які тоді проводилися в очному форматі.
  • У 2015 році ми провели успішну краудфандингову кампанію по збору коштів для участі у конкурсі в Австралії. На наш заклик відгукнулося більше 20 людей з усього світу - України, Великобританії, Австралії, тощо. Детальний фінансовий звіт доступний на Українському біологічному сайті.
  • У 2016-2019 роках ми отримували часткову фінансову підтримку від Society for Neurosciense (chapter grant for Kyiv Chapter).
  • У 2017-2023 роках ми отримували підтримку від FENS (фінансування подій Всесвітнього тижня мозку разом з Dana Foundation).
  • У 2018 році ініціатива "Дівчата СТЕМ" надала грантову підтримку на подорож національної чемпіонки Лади Ісакової до Берліну.
  • У 2019 році ми отримали фінансову підтримку від Наукового Товариства Шевченка (США), яка дала змогу започаткувати та розвивати наш онлайн курс.
  • У 2020-2021 році координатор конкурсу Андрій Чернінський отримав грант Global Engagement Seed Grant від Міжнародної організації дослідження мозку (IBRO, International Brain Research Organization), за рахунок якого створено онлайн Енциклопедію Мозку та суттєво оновлено матеріал курсу з Нейронаук.

Дослідження нервової системи є одним з магістральних напрямків сучасної біології та науки в цілому. Ми віримо, що зацікавлення школярів нейронаукою сприятиме формуванню нової генерації вітчизняних учених в галузі нейронаук, чиї імена прославлять нашу батьківщину. Якщо ви розділяєте наші ідеї, підтримайте нас!

Фінансово-організаційним партнером є ГО "Ноосфера" (Президент - координатор Нейрокурсу і Нейроконкурсу Андрій Чернінський):

ГО "Ноосфера"
Код ЄДРПОУ: 26438231

Перевірити ГО "Ноосфера" можна за допомогою безкоштовного запиту на сайті Мінюсту.

Контакти: