Для спонсорів

Український Нейроконкурс шукає спонсорів

Головним джерелом фінансування нашого конкурсу є благодійні внески. Нас можна підтримати кількома способами:

На ЩО потрІБНІ ГРОШІ

  • адміністративні витрати (підтримка сайту та ін.)
  • проведення національного фіналу (витратні матеріали, робота експертів, ризи учасникам тощо)
  • участь у міжнародному змаганні (в разі офлайнового формату)

Що ми можемо запропонувати

Інформація про спонсора на офіційному сайті конкурсу.
Інформація у пресрелізах.
Розміщення логотипу на брендованих сувенірах, футболках, тощо.

Наша репутація

Нейроконкурс розпочався як факультативна, але офіційна частина Всеукраїнської олімпіади з біології за сприяння Міністерства освіти та науки України. У 2013 році конкурс було підтримано Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. З 2013 року Нейроконкурс підтримується Національним центром "Мала академія наук України", за фінансової підтримки якої ми мали змогу  (2013, 2016, 2017, 2019) брати участь у Міжнародних змаганнях, які тоді проводилися в очному форматі.

У 2015 році ми провели успішну краудфандингову кампанію по збору коштів для участі у конкурсі в Австралії. На наш заклик відгукнулося більше 20 людей з усього світу - України, Великобританії, Австралії, тощо. Детальний фінансовий звіт доступний на Українському біологічному сайті.

У 2016-2019 роках ми отримували часткову фінансову підтримку від Society for Neurosciense (chapter grant for Kyiv Chapter). У 2017-2023 роках ми отримували підтримку від FENS (фінансування подій Всесвітнього тижня мозку разом з Dana Foundation). У 2018 році ініціатива "Дівчата СТЕМ" надала грантову підтримку на подорож національного чемпіона до Берліну. У 2019 році ми отримали фінансову підтримку від Наукового Товариства Шевченка (США).

Реквізити ГО "Ноосфера" для підтримки Нейроконкурсу:

ГО "Ноосфера"
Код ЄДРПОУ: 26438231

Перевірити ГО "Ноосфера" можна за допомогою безкоштовного запиту на сайті Мінюсту.

 

Для отримання реквізитів напишіть нам president@noosphera.org.ua для узгодження деталей (щоб не сплачувати зайві банківські комісії).