Фіналісти 2019

Кращі мозкознавці україни 2019!

 

Ігор Ареф'єв
(Київ)

Навчається у 11 класі, цікавиться біологією, бере участь у олімпіаді та інших змаганнях.

"Про нейроконкурс дізнався минулого року, але не встиг зареєструватись, тому вирішив взяти участь цього року, бо цікавлюсь нейронаукою та в майбутньому хочу пов'язати свою професійну діяльність з дослідженнями головного мозку ссавців. Зокрема, маю гіпотезу щодо етіології захворювання Альцгеймера і хочу її підтвердити/спростувати в майбутньому."

Богдана Гур'єва
(Київ)

Мені подобається дізнаватися щось незвичайне, саме тому нейронауки я вважаю дуже захопливими. Хоча когнітивну діяльність мозку вивчати  дуже складно, але це лише більше зацікавлює мене дізнатися про всі аспекти фізіології та біохімії, на яких це все ґрунтується.

Андрій Коротун
(Прилуки, Черкаська обл.)

Захоплюється біологією та робототехнікою, в майбутньому мріє поєднувати ці дві дисципліни при створенні нового покоління нейроінтерфейсів. Нейробіологія зацікавила своїм невичерпним потенціалом та міждисциплінарним підходом, а також унікальністю об'єкту дослідження.

"Мозок є найскладнішою системою у вивченому Всесвіті, але що станеться коли ми поєднаємо його з системою на другому місці - комп'ютером? Саме це питання я хочу поставити провідним спеціалістам під час Конгесу Міжнародної організації вивчення мозку в Кореї." - каже Андрій.

Поліна Крупська
(Луцьк)

Займається біологією, бере участь в біологічній олімпіаді. Зокрема, цікавиться нейронауками, бо вважає нервову систему найцікавішою частиною організму, а також тому що хоче стати нейрохірургом та бути корисною людям.

Анастасія Морозова
(Київ)

Любить вивчати іноземні мови, дізнаватися про культури інших країн та читати гарні книжки, але головною пристрастю залишається біологія людини. Це й спонукає брати участь в олімпіадах та писати роботи на МАН, та, врешті решт, привело на Нейроконкурс. У майбутньому планує займатися науковою біологією та вивчати патології головного мозку.

Іванна Остапчук
(Київ)

Навчається у 10 класі, нейрофізіологією зацікавилася досить нещодавно, в основному завдяки питанню Всеукраїнського біологічного турніру про різні походження нервових систем. Після цього стала більше переглядати статтей пов'язаних з нейронаукою. Вважає, що Нейроконкурс є чудовим місце для перевірки поточних знань.

Ігор Польський
(Київ)

Цікавиться нейронауками

Владислав Хабазняк
(Луцьк)

Вже третій рік поглиблено вивчає біологію. У цьому році навіть взяв участь у Всеукраїнській Бфологічній Олімпіаді. Нейронаукою зацікавився минулого року, коли зайнявся науковою роботою в рамках Малої Академії Наук. Робота дуже тісно пов'язана із фізіологією, головного мозку: "Вплив нейрофідбек тренінгу на зниження рівня агресії у підлітків". У найближчому майбутньому планує вивчати нейрофізіологію у європейському університеті.

"Нейроконкурс для мене можливість стати на крок ближчим до мрії."

Остап Шийка
(Івано-Франківськ)

Цікавиться біологією, екологією та хімією. Бере участь в олімпіадах з цих предметів а, також в конкурсі-захисті МАН. Переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з екології (1 місце). Ще з дитинства займається музикою та спортом. Мріє в майбутньому стати лікарем та рятувати життя людей, чому повинно допомогти вивчення нейронаук.

Ксенія Півень
(Київ)

Учениця Київського Природничо-Наукового ліцею №145. Вирішила взяти участь у конкурсі, тому що хоче дізнатися щось нове та випробувати свої сили.