IYNA

Міжнародне молодіжне об'єднання нейронаук (IYNA) - це глобальна мережа учнів та студентів, які бажають створити нове покоління нейровчених, неврологів та нейрохірургів на основі міжнародної співпраці. Воно було засноване в рамках національного змагання Brain Bee у США в 2016 році. Місією IYNA є створення для молодих мозкознавців нових можливостей слідувати своєму покликанню в галузі нейронаук.

Членство в IYNA є безкоштовним, кожен її учасник віком до 26 років може скористатися усіма можливостями кожної з програм, які реалізує організація, та навіть стати її співробітником. До таких програм наразі належать підготовка та онлайн видання науково-популярного журналу, створення вводного курсу в нейронауки для школярів, тощо. Долучення до лав IYNA є гарним шансом познайомитися із однодумцями з різних країн, вдосконалити свої знання в галузі нейронаук, а також на практиці вдосконалити володіння англійською мовою.

Стати членом IYNA дуже просто! Слід лише заповнити форму на сторінці youthneuro.org/join. Більше інформації про IYNA можна знайти на офіційному сайті youthneuro.org.